جستجو
Filters
RSS

آموزش‌ نمد دوزی

گل رز نمدی

در ادامه معرفی پروژه‌های نمد دوزی، امروز طرز ساخت یک گل رز نمدی بسیار زیبا را تقدیم شما خواهیم نمود.

جوجه نمدی

آموزش نمد دوزی را با ساخت یک جوجه کوچولوی نمدی زیبا که تازه سر از تخم بیرون آورده است، ادامه می‌دهیم. برای ساخت این جوجه کوچولوی نمدی زیبا، به پارچه‌های نمدی با رنگ‌های شاد، نخ عمامه، روبان، منجوق، الیاف مصنوعی و سوزن گلدوزی نیاز دارید.

آویز نمدی تخت اتاق کودک

در این قسمت از آموزش‌های نمد دوزی، روش ساخت یک آویز نمدی تخت اتاق کودک با طرح بالون‌های رنگارنگ (ساخته شده با پارچه های نمدی) را به شما آموزش دهیم.

گل سر نمدی عروسکی

در این آموزش، قصد داریم یک گل سر نمدی زیبا با طرح خرس کوالا را با استفاده از پارچه‌های نمدی بسازیم. پس با ما همراه باشید.

گل سر نمدی

گل سر را با روش‌های بسیار متفاوتی می‌توان ساخت. در این آموزش، قصد داریم گل سر نمدی را با استفاده از پارچه‌های نمدی بسازیم. پس با ما همراه باشید.

باغ نمدی

این تابلوی نمدی با خانه کوچک صورتی رنگ و باغی از گل‌های نمدی، بهترین روش برای استفاده از خرده پارچه‌های نمدی شماست. اگر شما هم مثل من به هنر نمد دوزی علاقه مند باشید، حتماً یک کشو پر از خرده پارچه‌های نمدی دارید که به دنبال راهی برای استفاده از آن‌ها هستید.

زیر لیوانی نمدی

در این آموزش، طرز دوخت زیرلیوانی‌ نمدی، با رنگ‌های بسیار زیبا از پارچه‌های نمدی را فرا خواهید گرفت. ما برای ساخت این زیرلیوانی‌ها، از رنگ‌های روشن و بسیار شاد استفاده کردیم. اما شما می‌توانید به دلخواه خود از هر ترکیب رنگی، مثل رنگ‌های پاستل یا رنگ‌های خنثی نیز استفاده نمایید.

آموزش دوخت جاکلیدی نمدی

با استفاده تکه‌های کوچک پارچه‌های نمدی، می‌توانید خیلی چیزهای زیبا و به درد بخور بسازید. در همین راستا، امروز طرز دوخت یک جاکلیدی یا آویز کیف نمدی را به شما آموزش خواهیم داد.

گل نمدی شقایق

تا شقایق هست، زندگی باید کرد. اگر شما هم گل شقایق را دوست دارید، با ما همراه شوید تا طرز ساخت گل شقایق نمدی را قدم به قدم فرا بگیریم. همه لوازم ساخت این گل زیبا، درسایت نمد بازار موجود است.

آدم برفی نمدی

آیا تا به حال یک آدم برفی درست کرده‌اید. خیلی لذت دارد نه؟ خب نظرتان در مورد آدم برفی نمدی چیست؟ دوست دارید با استفاده از پارچه‌های نمدی با رنگ‌های زیبا، یک آدم برفی نمدی درست کنید؟ اگر پاسخ‌تان مثبت است، این مقاله آموزشی را بخوانید تا قدم به قدم با نحوه ساخت یک آدم برفی نمدی آشنا شوید.

آرشیو بلاگ